Magyar művelődéstörténet II-III. kötet. A Magyar Történelmi Társulat Megbízásából szerkeszti Domanovszky Sándor. Bp., é.n, . Magyar Történelemi Társulat. Gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott, gerincű félbőr-kötésben, kopott gerinccel és borítóval, a 2. kötet kissé gerince sérült.