Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp., 1901, Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói díszes aranyozott, festett egészvászon piros sorozatkötésben, kis sérüléssel a gerincen, kis foltokkal a borítón, 103-106. oldal között kijár.