Verne Gyula: A gőzház I-II. kötet. (Egybekötve.) Fordította Zempléni P... https://www.darabanth.com/hu/307-Gyorsarveres/307.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500016/Verne-Gyula-A-gozhaz-I-II-kotet-Egybekotve-Forditotta-Zempleni-P-Gyula-Verne-OsszegyC3~II1661375
1661375
15854
307
Leírás: Verne Gyula: A gőzház I-II. kötet. (Egybekötve.) Fordította Zempléni P. Gyula. Verne Összegyüjtött Munkái X. kötet. Bp., é.n., Eisler G., Légrády-ny.,172+1+143+1 p. II. képes kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor