Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

15769.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Tisza László: A többatomos molekulák spektrumáról. Bp., 1932, Franklin. Kiadói papírkötés.
15770.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15771.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

15772.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1962, Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal,
15773.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15774.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerkesztette: Kapronczay Károly dr. - Magyar László dr. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban.
15775.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A tartós stressz szerepe a betegségek kialakulásában. A multidiszciplináris endokrinológia helye a megelőzésben és a gyógyításban. Szerk.: Dr. Molnár Ildikó. Debrecen, 2008, Dr. Kenézy Gyula Kórház 3. sz. Belgyógyászat Alapítványa. Kiadói papírkötés.
15777.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15778.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15779.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15780.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft