https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15757.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Rudolf Mehmke: Leitfaden zum graphischen rechnen. Sammlung Mathematisch-Physikalischer Lehrbücher. 19. Leipzig-Berlin, 1917, B.G. Teubner. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
1
15758.

Dr. Rudolf Mehmke: Leitfaden zum graphischen rechnen. Sammlung Mathematisch-Physikalischer Lehrbücher. 19. Leipzig-Berlin, 1917, B.G. Teubner. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott külső borítékkal, de belül jó állapotban.
1
15759.

Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott külső borítékkal, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes orvosi könyvek, 3 db: Fertőző betegségek megelőzése. Szerk.: Tesity Jánosné. II. kiadás, Gyógyszertan és gyógyítás. I. kötet.Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Szerk.: Issekutz Béla. Ötödik, teljesen átdolgozott kiadás., Formulae Normales. Szabványos vényminták. Szerk.: Kedvessy György. Hatodik kiadás. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, az egyikben jegyzettel.
1
15760.

Vegyes orvosi könyvek, 3 db: Fertőző betegségek megelőzése. Szerk.: Tesity Jánosné. II. kiadás, Gyógyszertan és gyógyítás. I. kötet.Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Szerk.: Issekutz Béla. Ötödik, teljesen átdolgozott kiadás., Formulae Normales. Szabványos vényminták. Szerk.: Kedvessy György. Hatodik kiadás. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, az egyikben jegyzettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, X+2+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
15761.

Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, X+2+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15762.

Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kerékgyártó Árpád, Mohay Ádám: A természet élő világa. A gimnázium és leánygimnázium V. osztálya számára. A képeket Vezényi Elemér, Csapody Vera rajzolta. Bp.,1905, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, és borítóval.
1
15763.

Kerékgyártó Árpád, Mohay Ádám: A természet élő világa. A gimnázium és leánygimnázium V. osztálya számára. A képeket Vezényi Elemér, Csapody Vera rajzolta. Bp.,1905, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, és borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, "Művelt Nép" Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15764.

Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, "Művelt Nép" Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Bexheft Ármin: Egészségtan. Az elemi népiskolák V.-VI. osztálya számára. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, a címlap hátoldalán tollas-ceruzás bejegyzéssel, foltos lapokkal.
1
15765.

Dr. Bexheft Ármin: Egészségtan. Az elemi népiskolák V.-VI. osztálya számára. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, a címlap hátoldalán tollas-ceruzás bejegyzéssel, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Müller Vilmos: Az asthma gyógyítása. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, és hiányzik, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, de belül jó állapotban.
1
15766.

Dr. Müller Vilmos: Az asthma gyógyítása. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, és hiányzik, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Józsa László: Akupunktúra és a moxibusztió. Gyógymód és mágia? Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés.
1
15767.

Dr. Józsa László: Akupunktúra és a moxibusztió. Gyógymód és mágia? Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
1
15768.

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz