https://www.darabanth.com/hu/305-Gyorsarveres/305.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~400005/A-Nagy-Haboru-irasban-es-kepben-Elso-Resz-Eszakon-es-delen-II-kotet-Bp-e-n-Ath~II1640550
1640550
15490
305
Books: Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
A Nagy Háború Ãrásban és képben. ElsÅ‘ Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos, borÃtóval, sérült gerinccel, egy-két sérült lapszéllel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m