https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
D. Nagy Imre: A gyanakvó ember. Bertha Bulcsu élete. Budapest, 2010, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által Fábri Magda írónőnek dedikált példány!
1
16417.

D. Nagy Imre: A gyanakvó ember. Bertha Bulcsu élete. Budapest, 2010, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által Fábri Magda írónőnek dedikált példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szabady Béla: A finn szauna. Bp., 2000, Finn Faház Kft. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16418.

Szabady Béla: A finn szauna. Bp., 2000, Finn Faház Kft. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.
1
16419.

Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban.
1
16420.

Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
1
16421.

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
1
16422.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
1
16423.

Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1
16424.

Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.
1
16425.

Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
1
16426.

Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
1
16427.

May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ilyés Gyula összegyűjtött versei. Bp., 1940, Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével és névbejegyzésével a címlapon (Sinkó).
1
16428.

Ilyés Gyula összegyűjtött versei. Bp., 1940, Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével és névbejegyzésével a címlapon (Sinkó).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz