Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 597
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1617376
16393
305
Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben. 1625514
16394
305
B. Eötvös József: Beszédei. 1867. április-1870. május. Bp., 1886, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel. 1626076
16395
305
Gárdonyi Géza: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Göre Gábor tréfás történetek. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben. 1625948
16396
305
Móricz Zsigmond: Forró mezők. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1625484
16397
305
Dombay Hugó: Dombay Hugó Műveiből I. Versek. Nyitra, 1904, Nyitramegyei Ellenőr. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dombay Hugó (1846-1931) festő, illusztrátor, költő dedikációjával unokaöcsének, ifj. Dombay Hugónak. 1625995
16398
305
Latin-magyar zsebszótár. Szerkesztette: Dávid István. Bp., 1899, Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói, kissé kopottas félvászon kötésben. 1625943
16399
305
Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. 'Kék Könyvek' Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel. 1626038
16400
305
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1919, Magyarországi Szocialista Párt Kiadása. Kiadói paprkötésben. 1632210
16401
305
Nast, Clara: Csöppike az iskolában. Bp., 1930, Nova. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban. 1632508
16402
305
2200
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition 1632137
16403
305
Kis könyv tétel (4 db): L'Ame Francaise. 1932.; Dr. Gustavus Thirring: Guide to Budapest. Bp., 1932; Kőhalmi Béla: Családi kis lexikon. Bp., 1942; Blaskó Mária: Ezüstcsokor. Bp., Szívgárda; általában jó állapotban. 1632449
16404
305
Vegyes könyv tétel-Gergely Márta: Én, Máthé Erzsébet; Kelemen Attila: Kutyás könyv; T. Kovács Hermin: A zöld selyemruha, Eötvös Károly: Magyar alakok; Marlitt: A Schilling-udvarban; Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Andai Ernő: Nyári kaland; Innocent Ernő: Fekete púder; Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya. D. Hegyháti Judit: Erdei bál. Kötetenként változó kötésben és állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft