1933 A Bükk-hegység, Kirándulók Térképe 7. sz., kiadja a M. Kir. Állam... https://www.darabanth.com/hu/305-Gyorsarveres/305.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~300026/1933-A-Bukk-hegyseg-Kirandulok-Terkepe-7-sz-kiadja-a-M-Kir-Allami-Terkepeszet-vasz~II1647435
1647435
13142
305
Maps
Leírás: 1933 A Bükk-hegység, Kirándulók Térképe 7. sz., kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, vászontérkép, 77x68 cm
: vörös_iván