1929. "Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes" arany... https://www.darabanth.com/hu/304-Gyorsarveres/304.0/Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~500018/1929-Csongrad-varmegye-1929-evi-Tennisz-Bajnoksaga-Noi-egyes-aranyozott-Ag-jelveny-Szign~II1636385
1636385
31201
304
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: 1929. "Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes" aranyozott Ag jelvény. Szign.: (~10g/0.800/30,5mm) T:2 kopott aranyozás
: ttg