Madarász Andor: A Balaton világa. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó, 16... https://www.darabanth.com/hu/304-Gyorsarveres/304.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~100001/Madarasz-Andor-A-Balaton-vilaga-Bp-1953-Muvelt-Nep-Konyvkiado-166plus1-pplusXX-tplus1-kihajthat~II1638520
1638520
15029
304
Books: Travelling, Local History
Leírás: Madarász Andor: A Balaton világa. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó, 166+1 p.+XX t.+1 kihajtható térkép. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban.
: tánczos_gábor