Fehér Ipoly: Kísérleti természettan. Az ujabb elméletek alapján szerkesztett kézikönyv. Középiskolák felsőbb osztályai számára. I. kötet. Bp., 1878, Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, firkált oldalakkal.