Tétel

Katalógusszám:

12537.
Lezárult 303. Gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

30 000 Ft

Leírás:

1871 Orts & Strassen Karte der Königreiche Ungarn, Croatien und Slavonien, des Grossfürstenthums Siebenbürgen. - A Magyar királyság, Horvátország, Szlavónia, az Erdélyi fejedelemség és a Határőrvidék helyiség és úthálózati térképe. Bearbeitet von A. Steinhauser. Bécs, 1871. Artaria & Comp. Színes, lithografált térkép, vászonra kasírozva, hajtogatva aranyozott egészvászon borítással. Nagyon szép állapotban. / 1871 Lithographic map of the KIngdom of Hungary, Croatia, Transylvania, Slavonia and the Militaryborder area. In nice linen cover. In very nice condition. Map size 78x54 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván