Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 72

Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, 4x2 cm, nettó: 8,7 g
19036.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) szíves nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 45,5 cm, nettó: 9,3 g
19037.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
10

Ezüst(Ag) pálmaleveles gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,5 g
19038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) pillangó, szintetikus kövekkel, jelzett, 1,8x1,8 cm, bruttó: 2,7 g
19039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) láncmintás gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,6 g
19040.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g
19041.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) kör alakú függő, üveg kővel, jelzett, d: 1,6 cm, bruttó: 4,1 g
19042.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) szíves függő, apró szintetikus kövekkel, jelzett, d: 3,2 cm, bruttó: 6,9 g
19043.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) meandermintás karika fülbevalópár, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 11,3 g
19044.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) gyöngymintás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 7,1 g
19045.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 45 cm, nettó: 12 g
19046.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19047.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft