Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1623946
19024
302
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g 1623930
19025
302
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 c, nettó: 11,2 g 1623926
19026
302
Jewellery
Ezüst(Ag) nefelejcsmintás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,6 g 1623919
19027
302
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 15,4 g 1623900
19028
302
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm 1623884
19029
302
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db kereszt függő, jelzett, 2,5x1,4 cm, nettó: 1,8 g 1623879
19030
302
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 9,1 g 1623873
19031
302
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, áttört kerek függővel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g 1623864
19032
302
Jewellery
Ezüst(Ag) mérleg függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,7 g 1623857
19033
302
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlán függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 4,1 g 1623850
19034
302
Jewellery
Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,8 g 1623847
19035
302
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft