Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 135

Ezüst(Ag) 2 db nyaklánc, egyik kettészakadva, jelzett, nettó: 3,9 g
19036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) 2 db karikagyűrű, jelzett, méret: 60 és 65, nettó: 3,6 g
19037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) Szűz Mária medál, hátoldalán gravírozással, jelzés nélkül, d: 2 cm, nettó: 4,1 g
19038.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) Szent Alajos / Szűz Mária medál, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 6,3 g
19039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) Szent Erzsébet medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 15,1 g
19040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, üveg gyöngyökkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 12,8 g
19041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyós karkötő, szintetikus kék kövekkel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 8,7 g
19042.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 2x1,5 cm, bruttó: 1,4 g
19043.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

Ezüst(Ag) függők, 4 db szintetikus és ásvány kövekkel, jelzettek, br: 5,8 g
19044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

Ezüst(Ag) meandermintás láncgyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 3,6 g
19045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) jeggyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 3,3 g
19046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) teknősös gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 2,2 g
19047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft