Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 135

Arany(Au) 14K szív alakú függő, gyöngy díszítéssel, kopásnyomokkal, jelzett, 1,3x1 cm, bruttó: 1 g
19012.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) leveles karkötő, jelzett, állítható hosszúságú, max h.: 20 cm, bruttó: 10,7 g
19013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Ezüst (Ag.) kiskanál készlet (4 db) BL monogramos, jelzett, mesterjeggyel (SzN), h:10,5 cm, nettó: 36 g
19014.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
11

Arany (Au.) 14 k  gyűrű citrin kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 6 g
19015.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Arany (Au.) 14 k  gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g
19016.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

19017.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst(Ag) gyűrű borostyán díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g
19018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) púdertartó tükör betéttel, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 25,4 g
19019.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.) Remontoir zsebóra lánccal, jelzett, működik, bruttó 81,8 g
19020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
44

Ezüst(Ag) filigrán cigarettatárca, jelzett, 7,8x8,8 cm, nettó: 157,3 g
19021.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Ezüst(Ag) kis vázácska, kis sérüléssel, jelzett, m: 7,3 cm, nettó: 62,7 g
19022.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
15

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 6,1 g
19023.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft