Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Kálvin János Institutioja 1536. Fordította Dr. Victor János. Bevezető tanulmányokkal ellátták Dr. Révész Imre, és Dr. Varasdy Béla. Református egyházi könyvtár XIX. kötet. Bp., 1936, Magyar Református Egyház, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Könyvnyomdája, CLXIV+400 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor