Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum. Nyolcadik, javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, a borító hiányos, a hátsó borító és a gerinc hiányzik, az elülső borító kopott, a 477/478. oldal hiányzik, a 479-484. oldalak elváltak a gerinctől.