Huf József: A magyar telekkönyvi rendtartás gyakorlati használatra. Bp., 1906, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel.