M. Rázusová-Martáková: Hófehérke. Fordította Zólyomi Antal. Illusztrál... https://www.darabanth.com/hu/301-Gyorsarveres/301.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400016/M-Razusova-Martakova-Hofeherke-Forditotta-Zolyomi-Antal-Illusztralta-D-Landrova-Po~II1612065
1612065
15979
301
Leírás: M. Rázusová-Martáková: Hófehérke. Fordította Zólyomi Antal. Illusztrálta: D. Lándrová. Pozsony, é.n., Vydavatel'stvo Osteva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, a két kihajtható illusztráció sérült, szakadt.
: vörös_iván