Kerek egy esztendő 1956. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1955... https://www.darabanth.com/hu/301-Gyorsarveres/301.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400016/Kerek-egy-esztendo-1956-Szerk-Enczi-Endre-Domokos-Matyas-Bp-1955-Ifjusagi-Kiadoi-illus~II1616256
1616256
15927
301
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,34 EUR , 5,00 USD
Leírás: Kerek egy esztendő 1956. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
: tánczos_gábor