Zólyom, Zvolen; Alsó piac a várral, Felső piac, Fő tér. Schwidernoch K... https://www.darabanth.com/hu/301-Gyorsarveres/301.0/Kepeslapok/Felvidek~100006/Zolyom-Zvolen-Also-piac-a-varral-Felso-piac-Fo-ter-Schwidernoch-Karoly-kiadasa-market~II1617216
1617216
21928
301
14000
Slovakia
KĂŠpeslapok
Leírás: Zólyom, Zvolen; Alsó piac a várral, Felső piac, Fő tér. Schwidernoch Károly kiadása / markets, castle, main square. floral Art Nouveau litho (EB)
Anyagjel:
T3
: ra