https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 56

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
vitéz Jancsó István (1891-1968) igazgató főorvos saját kézzel aláírt levele
1
12237.

vitéz Jancsó István (1891-1968) igazgató főorvos saját kézzel aláírt levele

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tony Georges Boussenot (1876-1974) francia politikus saját kézzel írt köszönő kártyája / 1918 Autograph written letter of Tony Georges Boussenot French politican
1
12238.

Tony Georges Boussenot (1876-1974) francia politikus saját kézzel írt köszönő kártyája / 1918 Autograph written letter of Tony Georges Boussenot French politican

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Albert Demangeon (1872-1940) francia geográfus saját kézzel írt köszönő kártyája / 1918 Autograph written letter of Albert Demangeon French geographer
1
12239.

Albert Demangeon (1872-1940) francia geográfus saját kézzel írt köszönő kártyája / 1918 Autograph written letter of Albert Demangeon French geographer

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Michael Huber francia történész, statisztikus saját kézzel írt levele / Autograph written letter of Michael Huber French historian and statistican
1
12240.

Michael Huber francia történész, statisztikus saját kézzel írt levele / Autograph written letter of Michael Huber French historian and statistican

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Charles Chaumet (1866-1932) francia politikus saját kézzel megírt névjegykártyája /  Autograph letter of Charles Chaumet French politican
1
12241.

Charles Chaumet (1866-1932) francia politikus saját kézzel megírt névjegykártyája / Autograph letter of Charles Chaumet French politican

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Navratilné Hegedűs Rózsika, Jókai Mór keresztlánya, Hegedűs Sándor miniszter férjének feljegyzései. "Nevessünk útközben - 6 generáczió mondásai" címmel. A nagyrészt géppel, kis részt kézzel írt füzetben Jókai Mór, LIszt Ferenc, Hegedűs Sándor és a századelő társasági életéből vett, nagyrészt nem ismert anekdoták szerepelnek. 107 géppel írt, 7 kézzel írt oldal. Dedikálva. Egészvászon borítással.
1
12242.

Navratilné Hegedűs Rózsika, Jókai Mór keresztlánya, Hegedűs Sándor miniszter férjének feljegyzései. "Nevessünk útközben - 6 generáczió mondásai" címmel. A nagyrészt géppel, kis részt kézzel írt füzetben Jókai Mór, LIszt Ferenc, Hegedűs Sándor és a századelő társasági életéből vett, nagyrészt nem ismert anekdoták szerepelnek. 107 géppel írt, 7 kézzel írt oldal. Dedikálva. Egészvászon borítással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gerlóczy Gedeon (1895-1975): Az fiumei úti OTI Központi Baleseti Kórház épületének tervei. Összesen 15 nagyméretű tervrajz az emeletek terveivel
1
12243.

Gerlóczy Gedeon (1895-1975): Az fiumei úti OTI Központi Baleseti Kórház épületének tervei. Összesen 15 nagyméretű tervrajz az emeletek terveivel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm
1
12244.

Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz