Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1606275
19000
300
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, markazit és ónix díszítéssel, jelzett, 2,5x2 cm, bruttó: 5,7 g 1606280
19001
300
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzett, 2x2 cm, nettó: 5,2 g 1607974
19002
300
Jewellery
Kő berakásos ezüst (Ag.) bross, jelzett, 5×2,5 cm, bruttó 15 g 1606347
19003
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, achát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó:7,3 g 1606352
19004
300
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, topáz medállal, jelzett, medál: 4x3 cm, h: 44 cm, bruttó: 18,6 cm 1606421
19005
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) Gucci szív alakú medál, jelzett, 3x3 cm, nettó: 13,8 g 1606446
19006
300
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 23,6 g 1606457
19007
300
Jewellery
Ezüst(Ag) díszkanál, svájci címerrel, jelzett, h: 11,5 cm, bruttó: 13,3 g 1606483
19008
300
Jewellery
Ezüst(Ag) táncoló figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 5,7 g 1606487
19009
300
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc függővel, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 6,1 g 1606498
19010
300
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, üveg kövekkel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,4 g 1606507
19011
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) bross, tigrisszemmel, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 8,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft