Az 1882-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1882, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., 634+VI p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 121. oldal javított. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.