https://www.darabanth.com/hu/300-Gyorsarveres/300.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200016/A-foldalatti-birodalom-A-Baranya-megyei-banyaszok-meseibol-gyujtotte-es-irta-Vargha-Karo~II1606252
1606252
15556
300
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
A földalatti birodalom. A Baranya megyei bányászok meséibÅ‘l gyűjtötte és Ãrta: Vargha Károly, Rónai Béa. Mesék. A borÃtó és a belsÅ‘ rajzok Rogan Miklós munkái. Pécs, 1956, Dunántúli MagvetÅ‘. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m