Olaszország 1941. "A.A.S. Incontro Femminile di Nuoto e Tuffi Italia-Ungheria - San Remo - Piscina Lido Mediterraneo - 24 Agosto 1941. XIX" san remoi női búvár- és úszó találkozó, részben festett Cu lemezplakett, hátoldalán csavarokkal. Szign.: S. Johnson (93g/137x118mm) T:2 patina, festés kopott
/ Italy 1941. "A.A.S. Incontro Femminile di Nuoto e Tuffi Italia-Ungheria - San Remo - Piscina Lido Mediterraneo - 24 Agosto 1941. XIX" Female Meeting of Swimming and Diving, partially painted Cu plaque, with screws on back. Sign.: S. Johnson (93g/137x118mm) C:XF patina, paint worn