Zsolnay fali dísztál, azonosítatlan (heraldikailag hibás) püspöki címe... https://www.darabanth.com/hu/30-Nagyaukcio/30.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~12615/Zsolnay-fali-disztal-azonositatlan-heraldikailag-hibas-puspoki-cimerrel-kezzel-festett-~II1863156
1863156
11133
30
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft 325,20 EUR , 375,00 USD
Leírás: Zsolnay fali dísztál, azonosítatlan (heraldikailag hibás) püspöki címerrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 30 cm
: tánczos_gábor