1882 Színház évkönyv. (II. évf.) Beszélyek, költemények. Szerk.: Arány... https://www.darabanth.com/hu/30-Nagyaukcio/30.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~12197/1882-Szinhaz-evkonyv-II-evf-Beszelyek-koltemenyek-Szerk-Aranyi-Dezso-es-Miskolc~II1861842
1861842
12142
30
3200
Printed Materials
Leírás: 1882 Színház évkönyv. (II. évf.) Beszélyek, költemények. Szerk.: Arányi Dezső, és Miskolczy Henrik. Kecskemét, 1882, Sziládi Lajos-ny., 156+2 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, foltos. Kecskeméti színház évkönyve. Ritka!
: tánczos_gábor