Pólya Tibor (1886-1937): Cirkuszi mutatvány. Olaj, karton, jelzett, há... https://www.darabanth.com/hu/30-Nagyaukcio/30.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~12172/Polya-Tibor-1886-1937-Cirkuszi-mutatvany-Olaj-karton-jelzett-hatoldalan-felirattal-50C3974~II1862074
1862074
10053
30
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
Leírás: Pólya Tibor (1886-1937): Cirkuszi mutatvány. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán felirattal, 50×40 cm
: vörös_iván