Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1893, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, kissé sérült, javított gerinccel, kissé foltos borítóval, festett lapélekkel.