A csász. és kir. haditengerészet emléklapjai III. kötet. Kiadja a "Mitteilungen aus dem Gebiete des Seewesens" szerkesztősége. Fordította Beck Zoltán. Pola, é.n., Krmpotic József-ny., IV+1+119 p.+3 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel-meglazult fűzéssel.