Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi K... https://www.darabanth.com/hu/298-Gyorsarveres/298.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~400007/Szakacskonyv-Szerk-Venesz-Jozsef-Bp-1956-Kozgazdasagi-es-Jogi-Konyvkiado-Hatodik-kia~II1592319
1592319
15486
298
3400
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,21 EUR , 10,63 USD
Leírás: Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor