Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, egy-két lap tetején, alján lévő díszítést kiszíneztek.