(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha' sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I-II. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, az I. kötet alsó gerince és a könyvek sarkai kissé kopottasak, de egyébként jó állapotban.