Térképek

Tételek száma: 75

Carte itineraire de l'Europe, vászonra ragasztva, a főbb postaútvonalak(?) kézzel berajzolva, kis sérülésekkel, 52,5×78 cm
12554.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1916 Eképp akarták ellenségeink Európát a háború után alakítani. A Flottaegyesület kiadványa. Színes nyomtatvány új határokkal, melyek bizonyos tekintetben még optimistának is bizonyultak. 46x32 cm / This is how our enemies want to redraw Europe. Propaganda map.
12555.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1930 A Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság menetrendje és viszonylatainak útvonala, kiadja a M. kir. állami térképészet, hajtott, szakadással, 42x47 cm
12556.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Budapest és környékének térképe, 1:200.000, vászonra kasírozva, 41x54 cm.
12557.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920-1940 Budapest és környékének térképe, vászonra kasírozva, 51x50 cm.
12558.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1880 Eisenerz, Wildalpe und Aflenz katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on canvas, 39x57 cm
12559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1880 Bécs és környékének katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
12560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 Baden és Neulengbach és környékének katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Baden és Neulencbach and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
12561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1884 Buziás (Buzias, Busiasch) és környékének katonai térképe, 1:75000, vászonra kasírozva, 39x55 cm./cca 1884 Military map of Buzias and surroundings, 1:75000, on canvas, 39x55 cm.
12562.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1905 Románia, Lisa és Zernesti környéke  katonai térkép 40x56 cm / Romania Lisa and Zernesti area map
12563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1915 Kolomea és környéke, 1:200000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén apró szakadásokkal, 62,5×43,5 cm
12564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 Jschl és Hallstatt és környékének katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Jschl and Hallstatt and surroundings,1:75.000, on cancas, 39x57 cm
12565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft