Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1579425
11118
298
Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm 1511182
11119
298
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm 1549418
11120
298
Nagy méretű körtálca, kézzel festett, formaszámmal, hajszálrepedéssel, d:42 cm 1597121
11121
298
4 db porcelán figura, kézzel festettek, sérüléssel, m: 15,5 és 17 cm 1566068
11122
298
Japán kiöntő + 4 db pohárka, kézzel festett, matricával jelzett, m: 15 cm, 3 cm, d: 5 cm 1315273
11123
298
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1594316
11124
298
Jelzett távol keleti dísztál, kézzel festett, kopott, d:35 cm 1591496
11125
298
Jelzett bonbonier, matricás, kopott, d:11 cm, m:10 cm 1591333
11126
298
Jelzett szovjet zenészek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1594992
11127
298
Távol-keleti porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft