Porcelán

Tételek száma: 70

Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11082.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11083.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm
11084.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm
11085.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Zsolnay búzavirág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11086.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm, m: 11 cm
11087.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Zsolnay faágakat gyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett (tercia), hibátlan, m:15 cm
11088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11089.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11090.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Zsolnay pillangó mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:6,5 cm
11091.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi kobaltkék porcelán süteményes tál + 6 db tálka, jelzett, d: 11 cm, 22x13 cm
11092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kis Hollóházi tétel: 3 db tányér ill. tálka, d: 15 ill. 8 cm + hamutartó pipatömővel, 13,5×8×2 cm, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
11093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft