Kurucz D. István (1914-1996): Fürdés után (Paul Peel festménye után). ... https://www.darabanth.com/hu/298-Gyorsarveres/298.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Kurucz-D-Istvan-1914-1996-Furdes-utan-Paul-Peel-festmenye-utan-Olaj-karton-jelzett-k~II1553950
1553950
10140
298
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 65,04 EUR , 75,00 USD
Leírás: Kurucz D. István (1914-1996): Fürdés után (Paul Peel festménye után). Olaj, karton, jelzett, keretben, 46×34 cm
: vörös_iván