Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

Leírás:

Vegyes kiállítási katalógus tétel, 7 db: Czóbel. Szentendre, 1991, Szentendrei Műhely Galéria. Kiadói papírkötés. Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Kerényi Jenő (1908-1975) Bp.-Sopron, 2006, Körmend Galéria. Kiadói papírkötés. Huszárok. Sárvár, 1988, Nádasdy Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. Medgyessy Ferenc kiállítása. Bp., 1956, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. Magyar rajz és akvarell. XIX. és XX. század. Bp., 1959, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Dr. Sőregi János: Vezető a Déri Múzeum Régészeti Osztályában. Debrecen, 1939. Városi nyomda. Sérült, hiányzó borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17