Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/hu/295-Gyorsarveres/295.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500004/Varepiteszetunk-Szerk-Gero-Laszlo-Bp-1975-Muszaki-Kiadoi-egeszvaszonkotesben-~II1564950
1564950
15232
295
Books: History
Leírás: Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, két lap kijár. (167/168., 253/254.)
: tánczos_gábor