Vegyes fotográfiai kiadványok tétel, 11 db:
Heiszler Vilmos-Szakács ... https://www.darabanth.com/hu/295-Gyorsarveres/295.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500006/Vegyes-fotografiai-kiadvanyok-tetel-11-db---Heiszler-Vilmos-Szakacs-Margit-Voros-Karoly-Ph~II1568566
1568566
15443
295
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,79 EUR , 4,38 USD
Leírás: Vegyes fotográfiai kiadványok tétel, 11 db:
Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
Gyarmathy László: Török földön. Bp., 1983, Képzmőművészeti Kiadó. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
1985 Fotóművészet XXVIII. évf. 1-4 szám. Kiadói papírkötés.
1990-1998 Soós árverési katalógusok, 5 db. Tűzött papírkötés. Jó állapotban.
: kálmán_dániel