1936 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLIV. évf. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, a címlap szakadt és részben kijár, egy oldal kijár.