1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében "Zimbler Wien VII" gyártói jelzéssel T:2 ph., javított korona
Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon, in original but damaged case, with "Zimbler Wien VII" mark in case C:XF edge error, repaired crown