15db-os vegyes, főként magyar plakett, kitüntetés és jelvény tétel, kö... https://www.darabanth.com/hu/293-Gyorsarveres/293.0/Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~300017/15db-os-vegyes-fokent-magyar-plakett-kituntetes-es-jelveny-tetel-kozte-1957-Voros-Csi~II1555920
1555920
31015
293
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: 15db-os vegyes, főként magyar plakett, kitüntetés és jelvény tétel, közte 1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült zománccal, 1959. "Jó Munkáért - Magyar Autóklub" Br plakett, 1985. "MN Köponti Katonai Kórház 1945-1985." ezüstözött Br plakett "Éremművészeti kiadó (?) váll. IDEA" gyártói jelzéssel, DN "10 éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" zománcozott, ezüstözött fém jelvény. Minden tétel tokban. T:1-2-
: ttg