Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1524537
19048
293
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g 1535661
19049
293
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g / Silver ring 4,5 g 1535664
19050
293
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 48, nettó: 3,4 g / Silver ring 3,4 g 1524159
19051
293
11000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kínai gyűrű, jelzett, méret:60, nettó: 6 g /Silver Chinese ring with undefined hallmark 1554084
19052
293
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g 1453078
19053
293
Jewellery
Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm 1556338
19054
293
Jewellery
Ezüst(Ag) csigaevő villa, jelzett, h: 11 cm, nettó: 14,3 g 1556382
19055
293
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, sérülésekkel, jelzett, 11x8 cm, nettó: 129,2 g 1524868
19058
293
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzés nélkül, 51 cm, nettó 2,1 g 1552977
19059
293
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 1,5 g 1552993
19060
293
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g 1552988
19061
293
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft