Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1553717
19036
293
Jewellery
Ezüst(Ag) háromkarikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,6 g 1554566
19037
293
Jewellery
Ezüst dupla karlánc, vagy gyerek nyaklánc 2 g. 1554091
19038
293
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) delfinlábas fűszertartó, jelzett, m: 6 cm, nettó:103,5 g 1556468
19039
293
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, sérült, h:10,5 cm, nettó:32 g 1555931
19040
293
Jewellery
Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm 1532336
19041
293
Jewellery
Ezüst(Ag) láncfüggős, apró kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 4,5x1 cm, bruttó: 4,8 g 1532354
19042
293
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,5 g 1532480
19043
293
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 2,2 g 1555470
19044
293
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) gyűrű, kő berakásokkal, az egyik jelzett, méret: 56-60 ill. 54, bruttó 4,6 g + Ezüst (Ag.) delfines bokalánc, fém szerelékkel, javításra szorul, h: 24,5 cm, bruttó 2,5 1555661
19045
293
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g 1533289
19046
293
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámmintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 2,5 g 1556479
19047
293
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) feszület, jelzett, 10,5×6,5 cm, nettó 26,3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft