Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1531238
11041
293
Sculptures, statuettes, plaques
B jelzéssel: Majom (nem látó). Faragott fa, m:14 cm 1553578
11042
293
Jelzés nélkül: Liszt Ferenc. Bronz falikép, "Emlékül az MMG Fúvószenekartól fúvós- pedagógiai munkája elismeréséül" felirattal, 20×15 cm 1471340
11043
293
Jelzés nélkül: Munkásőr. Öntött vas, irizáló mázzal bevonva, fa talapzaton, kopott, m:18 cm 1556392
11044
293
Síró és nevető fejek. Puttófejek. Két öntöttvas mellszobor, jelzett. / Cast iron crying and laughing heads. 21 cm 1550403
11045
293
Óratartó, ékszertartó maki majom figura, réz, jelzett (Elir), m: 14 cm 1538772
11046
293
Arcok, jelzett faragott fa(törzs), falra akasztható, m: 78 cm (kb 4 kg) 1555912
11047
293
1988 E. H. jelzéssel: II. János Pál pápa Ausztriában, bronz plakett / John Paul II in Austria, bronze plaque, 17x8cm 1535671
11048
293
Beethoven büszt, alabástrom, jelzés nélkül, m: 11 cm 1553595
11049
293
DS jelzéssel: Nyújtózkodó akt. Fa szobor, jelzett, m: 28 cm 1553613
11050
293
Parasztasszony kutyával, fa szobor, jelzés nélkül, m: 25 cm 1554963
11051
293
Jeltés nélkül: Hellén büszt. Spiáter, fém talapzaton, m:19 cm 1554968
11052
293
Jelzés nélkül: Lehel vezér. Bronz, sérült (kürt letört), m:16 cm, h:19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft