Bavaria Zeh Scherzer teáscsésze és alj (4db), kopott egyiken lepattaná... https://www.darabanth.com/hu/293-Gyorsarveres/293.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200008/Bavaria-Zeh-Scherzer-teascsesze-es-alj-4db-kopott-egyiken-lepattanassal-jelzett~II1555571
1555571
11124
293
Leírás: Bavaria Zeh Scherzer teáscsésze és alj (4db), kopott egyiken lepattanással, jelzett
: vörös_iván